Background

Інженерні роботи

Інженерні роботи

Огляд послуги

Щоб встановити систему комунікацій в будівлі, інженери компанії "Браманте" розробляють детальний будівельний план об'єкта. Схема організації електро- та водопостачання, а також план розміщення каналізації і вентиляції в будинку, гарантують високу якість інженерних, ремонтних і будівельних робіт.

Щоб уникнути помилок, розрахунки, схеми, креслення та роботи зі встановлення необхідного обладнання виконують тільки висококваліфіковані спеціалісти. Наявність професійного досвіду і знань співробітників компанії забезпечує злагоджену роботу всіх елементів житлового приміщення.

Класифікація робіт:

  • Електропостачання. Встановлення автономної системи або підключення будинку до централізованого електропостачання.
  • Опалення. Організація енергоефективної, економної та функціональної системи опалення для приватного будинку.
  • Водопостачання. Проектування та облаштування автономної системи або підключення будинку до централізованого водопостачання.
  • Каналізація. Аби господарям не довелося кожні кілька місяців викликати асенізаторів, у приватному будинку встановлюється локальна очисна споруда з системною біологічною очисткою.
  • Вентиляція. Організація раціонального повітрообміну в приміщеннях, від якого залежить самопочуття і здоров'я усіх мешканців будівлі, а також загальний термін експлуатації споруди.

Тільки вигідні пропозиції!

Знижки та акції

Є питання?

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!