Background

Опис проекту

Про проект

Об'єкт на ділянці виконано з 0 під ключ. Будівля зведена з надійного будівельного матеріалу - піноблоку, що гарантує підвищену шумо- та теплоізоляцію, а також екологічність і надійність майбутньої споруди. При формуванні фундаменту була застосована стрічкова система укладання фундаменту, яка витримає як легкий каркасний будинок, так і багатоповерховий котедж із цегли або блоку.

Будівлю з піноблоку утеплено мінеральною ватою товщиною 100 мм. Матеріал має низькі показники теплопровідності та дозволяє використовувати його незалежно від кліматичних умов. У будівництві використовувалися пустотні плити перекриття, що дозволило поліпшити тепло- і звукоізоляційні характеристики споруди. Дах — керамічна черепиця з утепленням шириною 200мм.

Додатково проведені всі необхідні роботи з облаштування території, інженерії та оздоблення будинку. Також на території побудований навіс з металоконструкцій для авто і піч-барбекю з облицювальної цегли та бруса. Оцінити результати зусиль нашої бригади ви можете переглянувши фотографії проектів.

|

Тільки вигідні пропозиції!

Знижки та акції

Є питання?

Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!